0 Пользователей и 3 Гостей просматривают эту тему.
Алькапон, о, ти бач, дiсно балакатиме Дякую, друже, пiдняв настрiй!
та ти ж тiльки натякни! ми до тебе громадою зараз пiдскочимо!
та ти ж тiльки натякни! ми до тебе громадою зараз пiдскочимо! настрiй пiднiмати
Алькапон, панство? какай такай панство? эт не наша тема
ну а як?громадяне?чи товаришi?
dsad67, ты о песне или о фильме?